Sunduğumuz hizmetler ile firmanızı dijital dünyada yerinizi hazırlıyoruz.

Effective Web Development Solutions

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Ortalama bir kullanıcı web sitenize sadece bir kaç dakika ayırır. Ziyaretçilerinizi kısa süre içinde yakalayarak ve doğru yönlendirerek onlara vermek istediğinizi vermenizi sağlayan bir web sitesi için size çözümler sunarız. Güzel web tasarımı, doğru yapısal tasarım ve doğru seçilmiş içerik ziyaretçilerinizi sezgisel olarak yönlendirmenin ve kendilerini web sitenizde rahat hissetmelerini sağlamanın en temel faktörüdür. Bunun için biz de bazı teml ilkelere hep sadık kalırız;

 • Web tasarımı firmanın kurumsal kimliği ile uyum içinde olmalıdır.
 • Amacına uygun içeriği doğru şekilde yansıtabilmelidir.
 • Kullanılabilir olmalı ve navigasyonu anlaşılır olmalıdır.
 • Web tasarımı görsel olarak tutarlı bir tasarıma sahip olmalıdır.
 • Arama motorlarında bulunabilir olmalıdır.
 • Web tasarımı yenilikçi olmaldır.
Effective Web Development Solutions

Web Tabanlı İş Yazılımları

Firmanıza özle iş süreçlerini dijital ortama aktarmanız için size web tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Web tabanlı yazılımlar ile mobil ve sabit cihazlardan işinizi her yerden yürütebileceğiniz ve takımınızı da buna dahil edebileceğiniz yazılımlar ile süreçlerdeli verimliliği arttırıp hata payınızı azalırsınız. Geriye dönük hızlı raporlar alabilir ve işiniz üzerinde büyük resmi görebileceğiniz kuş bakışı bir vizyona sahip olursunuz.

Web tabanı iş yazılımları ile size özgü modelleri online ortama aktarırken;

 • Kağıtlar ve Excel sayfaları ile karışık işlemlerinizi sadeleştirebilirsiniz
 • Veri kayıpları yaşamazsınız
 • Ofis dışındaki ekibiniz ile her zaman senkronize olursunuz
 • Daha verimli ve hızlı süreç yönetimi ile tasaruf edersiniz
Effective Web Development Solutions

Havadan Görüntüleme ve Tanıtım Filmleri

Havadan görüntülenmiş etkileyici tanıtım filmleri ile firmanızı bambaşka bakış açılarından hedef kitlenize ulaştırıyoruz. İhtiyaca göre seçip kullandığımız  farklı ekipmanlarla fabrika, tesis, inşaat gibi alanların görüntülenmesini sağlıyoruz.

 • Üretim Tesisleri ve fabrikalar gibi alanların havadan görüntülenmesi ve tanıtım filmleri
 • Tamamlanmış projelerin, bina, inşaat, villa, residans gibi görsel sunum ihtiyacı olan alanların tanıtım filmleri
 • Süreçler ile ilgili bilgilendirici tanıtım filmleri
Effective Web Development Solutions

Digital Marketting

Alışılmış pazarlama mecralarının dışında online ve dijital pazarlamanın sunacağı faydaları görmezden gelmekten vaz mı geçtiniz? Öyleyse dijital pazarlama çözümlerimiz ile tanışın. Online dünyada yerinizi alın.

 • Internet reklamlarını sizin için yönetelim
 • E-posta kampayanlarınızı biz yürütelim
 • Sosyal medya hesaplarınızı yönetelim
 • Online itibarınızı arttıralım
Effective Web Development Solutions

Strateji Danışmanlığı

Firmanızı bilişim sistemleri desteğiyle online mecralarda doğru konumlandırmanız için size strateji ve uygulamaları hakkında danışmanlık hizmeti sağlarız.

 • SEO Arama motoru optimizasyonu stratejileri
 • Sosyal medya ve firmanızın doğru ilişkisinin kurulması
 • Web sitenizin sizi doğru şekilde ifade etmesi
 • Online Kampanya yönetimi hakkında stratejilerin kurumlası
Effective Web Development Solutions

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Sunduğunuz hizmet ya da ürünlerle eşleşen aramalarda sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alması için yapılan onsite ve offsite çalışmaların tümünü tanımlar.Bir cümleyle ifade edilebilecek kadar sade ama gerçek sonuç alabilmeniz için oldukça uzun bir süre çaba sarfetmeyi gerektiren çalışmalardır.Tabii bu dediğimiz seo çalışmalarınız profesyoneller tarafından yapılıyorsa geçerli.Bu konudaki bazı ütopik ve hayalperest yaklaşımlar bizim çalışma şeklimiz ve ilgi alanımız dışındadır.

Effective Web Development Solutions

İnternet Reklamcılığı

Google Adwords Uzmanlarımızla, 100'ün üzerinde firmaya internet reklamcılığı hizmeti vermekteyiz. 

Son yıllarda alternatif bir mecra olmaktan çıkan internet, hedefkitleye minimum maliyetle ulaşmanın en kolay yoludur. Bir televizyon reklamı çok geniş kitlelere ulaşır, ürün / hizmetlerinizle hiç bir zaman ilgilenme ihtimali olmayan kitlelere de. Ses getirdiği doğrudur. Ancak internet sayesinde hedef kitleye ulaşarak reklam giderlerinizi kısabilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

Yerel İşletmeler İçin Web Çözümleri

Kurumsal şirketlere ve bireysel kullanıcılara profesyonel web tasarım hizmetleri veren çok yönlü bir yazılım şirketi olarak, verdiğimiz tüm bilişim hizmetlerini alanında uzman ve tecrübeli takım arkadaşlarımızla çözüm odaklı bir sistem içerisinde sağlıyoruz.

Web tasarım; firmanızın reklamını yapabilecek en önemli araçlardan birisi olma özelliği taşır. Çünkü yaptığınız iş doğrultusunda müşterileriniz, sizi temsil etme vasfında bulunan web sitenizi ziyaret ederek firmanız hakkında bilgi arayışına girerler. Ve müşterilerinizi karşılayıp, firmanızı yansıtacak ilk şey web sitenizin nasıl göründüğüdür. Bu yüzden sitenizin tasarımı son derece güzel olmalı ve göze hitap etmelidir. Ayrıca iş dünyasında da web tasarımınız, firmanızı sektöre lanse eden önemli bir unsur olma görevi taşır. Bir diğer şirketlerle olan iş ortaklığınız veya iş bağlantılarınız, firmanızın internet ortamındaki temsili aracılığı ile gerçekleşir.

Bir web sitesinin, orijinal olmasının yanında kullanışlı ve fonksiyonel olması da olabildiğince önemlidir. Firmanızın ve yaptığınız işlerin halka ve sektöre olan lansmanı, en kolay ve basit yoldan yapılmalıdır. Bu durumda karmaşadan uzak, yalın ve sadeliğin ön planda olduğu bir web tasarımı oluşturmak gerekir.