Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz ile Dört Dörtlük Markalaşma Hizmeti .

Effective Web Development Solutions

Online Katalog

 Firmanız için geliştirilen tasarımlar faaliyet gösterdiğiniz sektörde imajınızı sağlamlaştırmak ve varlığınızı ifade etmek için yapılır. Kurumunuzun duruşunu ve başarısını da temsil eder. Sizi güçlendirir ve rakiplerinizden farklı kılar. Saygın bir firma olmanız, sürekliliğinizi sağlamanız için profesyonel çalışmalara ihtiyacınız vardır. Aynı anda hem matbuu hem de online olarak oluşturacağımız  kataloglar sayesinde Şirketinizin reklam yüzünü oluşturacak materyaller bu renkli dünyadan ortaya çıkar. Böylece oluşturulmaya başlanacak kurumsal kimliğiniz ile :

  • Hedef kitleye direkt ulaşırsınız.
  • Etkili ve kalıcı bir reklam yaparsınız.
  • Satış ve pazarlama hacminizi artırırsınız.
  • Mekan kavramı olmaksızın tanıtım yaparsınız.
  • Rakipleriniz arasından sıyrılırsınız.
  • Size özel tasarımlara sahip olursunuz.

Banner Tasarımı

Hedefe yönlendirici, farklı ebat ve dosya büyüklüklerindeki banner tasarımı web sitelerinin tasarımıyla bütünlük sağlayan, web sitelerini görsel olarak ön plana çıkaran uygulamalardır. Dikkat çekici banner tasarımıyla ürün veya hizmetinizi tanıtmanız çok kolay ve hızlı olur. Çünkü şık banner tasarımları sayesinde ürün veya hizmetinizin merak edilme oranı artar. Web siteniz popüler ve ziyaretçisi çok olan bir siteye dönüşür. Kendi web sitenizin yanı sıra banner tasarımları başka web sitelerinde yer alan reklam alanları için de hazırlanır. Hatta internet reklamcılığının en yaygın türü banner tasarımlarıdır. Benzeri olmayan bir banner tasarımı, ziyaretçiye kaliteli ürün veya hizmet hissini verir. Böylece bannera tıklanma şansı yükselir. Banner tasarımına tıklayan ziyaretçi reklam verenin sayfasına ulaşır. Ürün veya hizmet hakkında detaylı bilgiyi buradan alır. Sonuç olarak bu internet reklamı sayesinde sitenize ziyaretçi olarak gelen bir kişinin müşteriniz olma olasılığı yükselir.

Effective Web Development Solutions
Effective Web Development Solutions

E-Mail Tasarımı

Firmanızı tanıtmanın bir yolu da e-maildir. E-mail gönderimi ile firmanızı, ürünlerinizi, kampanyalarınızı duyurabilir; etkili bir tasarım ile duyurmak istediğiniz haberi geniş bir kitleye iletebilirsiniz. Kurumsal kimliğiniz ve web siteniz ile görsel uyuma sahip, profesyonel e-mail tasarımları ile, müşterilerinize firmanızı daha etkili bir yöntem ile anlatabilirsiniz.

Logo Tasarımı

Logo tasarımınındaki amacın kurumsal kimliği bütünlemesi ve logonun akılda kalıcı olmasıdır. Logonun matbaa formatlarında aynı estetiğe sahip olması gerektiğini vurgularsak logo tasarımının önemini kısmen belirtmiş oluruz.Logo Tasarım fark yaratır.. İyi bir logo tasarımı için öncelikle iyi bir fizibilite gerekmektedir. Logo Tasarımda öncelikle firmanın ihtiyaçları belirlenir,varsa kurumsal kimlik renkleri bunları da planlama kapsamında dikkate almak gerekir. İyi bir logo tek seferde hazırlanmaz, revize süreci olup, karşılıklı istişare ile hedefe ulaşmaktadır. Her başarılı reklam çalışmasında olduğu gibi logo tasarım ve kurumsal kimlik çalışmasında da iletişimin önemli bir gücü olduğunu belirtmemiz gerekir. Logo tasarımında ikon kullanımı önemli olup, aynı zamanda bu ikonu soyut olarak bir çok çalışma üzerinde de kullanabiliriz. Kurumsal kimlikte filigran olarak konsepti bütünleştirebileceğimiz gibi, logonun erkek ve dişi versiyonları da tasarımcı tarafından hazırlanması gerekmektedir.

Effective Web Development Solutions
Effective Web Development Solutions

Dergi İlan Tasarımı

Firmanız için oluşturulacak dergi ve gazete ilanları çok sayıda başarılı kampanyayı yürütmesinden ötürü özel bir tecrübeye sahibiz.

Projeleri sadece ilgi çekici ve tüketicinin dikkatini çekecek şekilde tamamlamanın yanısıra yayınlanacağı mecralara eksiksiz ve hatasız teslim etmeye özen göstermektedir. İlanın sorunsuz olarak basılmasını kontrol ederek uzun bir takip sürecini sizin adınıza yürütmektedir..

Afiş Poster Tasarımı

Kişileri kampanyalardan haberdar etmenin en kolay ve en etkili yollarından bir tanesi şüphesiz reklam sektörüdür. Broşür tasarımı, afiş tasarımı ve poster tasarımı da reklam sektörünün köşe taşlarından bir tanesidir. Görsel hafızayı harekete geçiren tasarımlar her zaman müşteri çekme açısından ve ilgi uyandırmak açısından önemlidir. Kaybolan bir yakınınız olduğunda bile bulmak adına broşürler bastırabilir, afisler tasarlatıp posterler oluşturabilir ve çeşitli yerlerde bulmak adına dağıtımlar yapabilirsiniz. İş ilanı verirken afiş tasarımı yaptırarak eleman bulabilir, bir mağaza açılış haberini afiş tasarımı sayesinde duyurabilirsiniz. Bir barda sahne alacak solistinizi poster tasarımı sayesinde ilgi odağı yapabilir, broşür tasarımı ile duyurabilirsiniz.

Effective Web Development Solutions